İletişim

Parmakgida.com İletişim

Reklam ve proje talepleri için;

Reklam, proje ve iş birliği talepleri için veya birlikte neler yapabilir konusunu konuşmak için reklam@parmakgida.com adresine yazabilirsiniz.

Konuk uzman yazar talepleri için;

Uzman yazar olarak doğru bilgilerle anneleri buluşturmak ve daha fazla anneye ulaşmak isterseniz yazar@parmakgida.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Anneler, Babalar ve Diğer Konuklarımız için;

Parmakgida.com’da görmek, okumak istediğiniz konuları veya herhangi bir konuda düşünce ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.

Ana Sayfaya dönmek için tıklayınız.

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edebilirsiniz

    Parmak Gıdalar veya BLW Nedir? (Bebek Liderliğinde Beslenme)

    Parmak gıda bebeklerin kendisi tarafından kolayca, elleriyle tutarak yiyebilecekleri gıdalardır. Bebeğiniz önüne konulan yiyecekleri yemeğe çalışması öğünü eğlenceli hale getirecek ve yediği besinlerin dokusunu, kokusunu, tadını kendisi keşfetmeye başlayacaktır.

    Bebek Liderliğinde Beslenme (BLW Nedir?)- Bırakın çocuklar kendi beslensin yaklaşımıdır. Mama sandalyesinde oturabilen, besinleri yakalayabilen ve çiğnemek için besinleri ağzına götürebilen çocuklarda, püreyle beslenmek yerine çocuğun kendisinin seçebileceği Parmak Gıda denilen, parmaklarıyla kavrayabilecekleri besinlerle beslenmesini öneren ve son dönemlerde tartışılan alternatif bir beslenme şeklidir.